contact-us צור קשר

ליצירת קשר

השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  טיפול בהלומי קרב

  כיצד מטפלים בהלומי קרב ?

  במצבים שונים נדרש טיפול בהלומי קרב בהם נכללת אוכלוסייה של מי שבמהלך השירות הצבאי או מערך אחר כלשהו חוו אירועי קרב ומלחמה בצורה טראומטית. המציאות מלמדת כי יש מי שהנוכחות הפיזית שלהם באירועי מלחמה הביאה עמה מצבים פוסט טראומטיים המכונים הפרעת דחק. כאשר ההפרעה צפה האדם שחווה פוסט טראומה למעשה חוזר אחורה בזמן וחווה סיטואציות מלחמתיות כאילו הן קורות כאן ועכשיו, עם שלל תסמינים כמו ריחות של שריפה, קולות נפץ וירי, חרדה, דופק מהיר, הזעה וחרדה על קיומו הבסיסי. יש מי שמצבים אלו מביאים אותם להסתגר בבית ולנתק קשרים חברתיים, קשיים בפיתוח זוגיות ועוד. חשוב להבין כי הלומי קרב סובלים ביחד עם בני משפחותיהם וכל המעגלים הקרובים אליהם. ולכן חשובים מאוד המענה הטיפולי הנכון והמיידי, על מנת להביא להקלה במצב.

  טיפול בהלומי קרב יוצר תחושת הקלה

  תוכנית טיפול בהלומי קרב כוללת כמה וכמה רבדים כאשר גם השגת תחושת הקלה מהווה צעד משמעותי בתהליך והצלחתו. חשוב להבין שלא בכל המקרים מצליחים להביא לריפוי מוחלט אך בהחלט גישות טיפוליות שונות מציעות הקלה במצב ושיפור משמעותי באיכות חייו של הלום הקרב. באמצעות שחזור וסיפור המאורעות הטראומטיים מתאפשר למטופל להביא לשינוי בתגובות הגופניות כך שגופו לא יגיב עוד בצורה קיצונית ורמת הפעילות של מנגנוני החרדה תפחת. כמובן שדרושה כאן הירתמות של המטופל, תרגול והפנמה של הדברים. גם הסתייעות בכלים חיצוניים כמו טיפול רפואי, ואמצעי מכשור שונים יכולים להביא לשיפור והקלה במצב, ביחד עם שיחזור וטיפול התנהגותי.

  טיפול בהלומי קרב יוצר תחושת הקלה

  צוות הטיפול המסור

  חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיפול ובנייתו מיוחס לצוות המקצועי והטיפולי אשר מלווה יד ביד לאורך כל הדרך את המטופל. אלמנט משמעותי בטיפול של שחזור המאורעות והבנה תהליכית של שרשרת האירועים אשר מעוררים ומזינים את הטראומה היא אספקט חשוב מאוד. כל המהלך הזה והתמדה בו לא יכולים להתקיים לאורך זמן בצורה יציבה ללא נוכחות של צוות טיפולי מקצועי הנמצא בקשר ישיר יומיומי עם המטופל ומספק לו כרית הגנה וכלים טיפוליים. כך, רוח ים – פרובנס הינו מרכז בו מתקיימות תוכניות טיפול בהלומי קרב עם כל המעטפת התומכת הדרושה.

  כיצד ניגשים לטפל בהלומי קרב?

  אנחנו חיים במדינה שבה, לצערנו הרב, מלחמות וזוועות הן חלק מהחיים. רבים מאיתנו לקחו חלק בשירות הצבאי ולא מעטים היו מעורבים במאורעות קשים במהלך השירות. לכן, אם גם אתם סובלים מהלם קרב, חשוב שתדעו שאתם לא לבד. התופעה הזאת הרבה יותר נפוצה ומוכרת ממה שאתם חושבים. בנוסף, יש היום טיפול בהלומי קרב והאמת היא, שלא כדאי לוותר על כך. אין סיבה שבגללה הלם הקרב צריך להמשיך ולהשפיע על חייכם בצורה מהותית כל כך שתפריע לתפקוד שלכם. לכן, אם תוכלו לפנות כמה שיותר מהר אל מקום כמו בית מאוזן פרובנס ולעבור שם את הטיפול הטוב ביותר, מה פתאום שתוותרו על כך?

  מה כולל טיפול בהלומי קרב?

  מה כולל טיפול בהלומי קרב?

  בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, טיפול בהלומי קרב לא צריך להיות בהכרח טיפול תרופתי. זה אומנם תלוי במצב ובחומרת העניין, אך בפועל, יש היום הרבה מאוד טיפולים מתחום הרפואה המשלימה שיכולים להיות יעילים מאוד. חלק ממה שיכול להפוך את הטיפול להיות יעיל יותר, זה אם מתאימים אותו למטופל באופן אישי. בנוסף, ככל שהטיפול יהיה מגוון יותר וייגע בתחומים רבים יותר, כך הסיכוי שהוא יהיה יותר יעיל הינו גבוה. מה שבטוח זה שכדי להתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר, רצוי שתפנו אל מי שבאמת מומחה בתחום הזה.

  המקצועיות חסרת הפשרות שמחכה לכם בפרובנס

  כשמדברים על טיפול בהלומי קרב צריך לשים לב היטב לאן פונים. מי באמת יהיו המטפלים שלכם, איך הם יטפלו בכם ועד כמה התהליך כולו באמת יוכל להיות יעיל? במקרה של פרובנס, אין ספק שכבר מהרגע הראשון יהיה לכם על מי לסמוך בעיניים עצומות. המקום מקצועי ביותר ומשלב טיפולים מגוונים. יש כאן טיפולים מתחום הרפואה המערבית וגם לא מעט טיפולי רפואה אלטרנטיבית. השילוב בין טיפול קבוצתי, טיפול תנועתי ועוד שלל טיפולים אחרים, יוביל בסופו של דבר להקלה שעליה אתם חולמים. לכן, אם תוכלו ליצור קשר כבר עכשיו במספר: 077-8053702 כדי להתחיל את הטיפול שישנה את חייכם לטובה, מובן שכדאי לעשות זאת, כי גם אתם יכולים.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן